KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 13545040
nr 1354 5040
Oscar von Stapelmohr
(f. 1956), Sverige
Akvareller, 2 st, Frukt. Signerade, bladets mått: 26x35 & 36x26 cm
Oscar von Stapelmohr, svensk bildkonstnär född 1956.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 20:18:58
13/10 11:52:54
Oscar von Stapelmohr
Läs mer om Oscar von Stapelmohr